24 maja, sobota: Craftuj z leśnikami w Leśnym Ogrodzie Botanicznym Marszewo w Gdyni


Lubisz grać w Minecrafta ? Przyjdź z rodzicami w sobotę 24 maja do Leśnego Ogrodu Botanicznego i zobacz prawdziwy las. Naucz się rozpalać prawdziwy ogień nawet bez krzesiwa. Spróbuj prawdziwej, pieczonej dzikiej świni a nawet zupy z pokrzyw. Zbuduj (prawie) prawdziwy dom. Naucz się rozpoznawać prawdziwe drzewa i rośliny chronione. Przede wszystkim wygraj jednak nagrody związane z Twoją ulubioną grą: zestawy Lego Minecraft, koszulki i inne nagrody już czekają !
Leśnicy czekają na Ciebie już 10:00. Koniec imprezy: 16:00. Wstęp bezpłatny, o dowolnej godzinie w trakcie trwania pikniku. Zapewniamy autokar spod siedziby nadleśnictwa na Morskiej 200 (róg wiejskiej) na wysokości SKM Gdynia Leszczynki. Autokar będzie kursował wahadłowo, co godzina od 10:00. Do siedziby nadleśnictwa łatwo dotrzesz trolejbusem lub SKM-ką. Serdecznie zapraszamy !
PS: W imprezie wzięło udział ponad 300 osób i to była optymalna ilość. Relacje z imprezy można przeczytać na stronie Nadleśnictwa Gdańsk oraz na blogu Collegium Copernikanum

Komentarze

  1. Chciałabym się zapytać,czy autokar dowożący do miejsca spotkania będzie bezpłatny?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty