Zajęcia snycerskie dostępne dla klas szkolnych

Proste prace z drewnem cieszą się w Marszewie ogromnym powodzeniem. Jeśli Twojemu dziecku zabrakło miejsca na niedzielnych warsztatach, dopilnuj by jego klasa przybyła do nas na warsztaty w ramach drewnianych poniedziałków.

W zajęciach może brać udział tylko jedna klasa, którą dodatkowo podzielimy na dwie grupy. Chcemy by jednocześnie z drewnem pracowało maksymalnie 12 dzieci. Przygotowaliśmy dla nich specjalne, ergonomiczne stanowiska oraz proste zasady pracy, które pozwolą na bezpieczną pracę. Jedna grupa pracuje w drewnie, druga porównuje drewno do różnych innych surowców: kamienia, szkła czy plastyku.

Mamy spore zapasy lipowych deseczek,  więc swoje prace będą mogły zabrać do domów. Wzory do pracy wybierają sami młodzi twórcy. Może to być zaproponowana przez nas jaskółka, ale może być też samodzielnie narysowany Crepper - bohater popularnej gry Minecraft. Zajęcia polecane dla dzieci min. w wieku 9 lat.
Rezerwacje w naszym systemie rezerwacji, niezbędna zgoda rodziców.

Fot. Witold Ciechanowicz.