Zajęcia snycerskie dostępne dla klas szkolnych

Proste prace z drewnem cieszą się w Marszewie ogromnym powodzeniem. Dotąd były dostępne tylko dla rodziców z dziećmi, podczas Ogrodowych Niedziel. Od tej wiosny warsztaty snycerskie dostępne są również dla grup szkolnych.

Dla młodych rzeźbiarzy otwieramy Marszewo w poniedziałki.  W zajęciach może brać udział tylko jedna klasa, którą dodatkowo podzielimy na dwie grupy. Chcemy by jednocześnie z drewnem pracowało maksymalnie 12 dzieci. Przygotowaliśmy dla nich specjalne, ergonomiczne stanowiska oraz proste zasady pracy, które pozwolą na bezpieczną pracę.

Zapasy deseczek lipowych starczą dla kilkudziesięciu dzieci - swoje prace będą mogły zabrać do domów. Wzory do pracy wybierają sami młodzi twórcy. Może to być zaproponowana przez nas jaskółka, ale może być też samodzielnie narysowany Crepper - bohater popularnej gry Minecraft.
Rezerwacje w naszym systemie rezerwacji, niezbędna zgoda rodziców.

Fot. Witold Ciechanowicz.