Aktualności Aktualności

Kierunek LAS, czyli Ogrodowe Niedziele 2023

 
UWAGA!!! POWRACAJĄ!!!
 
Już w najbliższą niedzielę, 2 kwietnia, rozpoczynamy kolejną edycję cyklu #OgrodoweNiedziele.
Hasłem tegorocznych niedzielnych spotkań jest "Kierunek LAS"
 
Jak zawsze, każda niedziela to inny temat. Będą warsztaty, prelekcje, spacery i inne wydarzenia prowadzone przez pracowników LOB i zaproszonych specjalistów.
 
Będzie okazja do swobodnego zwiedzania ogrodu, aktywnego wypoczynku, piknikowania i skorzystania z ogniska (nie zapomnijcie zabrać własnego prowiantu ). Wstęp wolny!
 
Jak zawsze w niedzielę Ogród będzie ogólnodostępny w godz. 10:00-16:00.  Prosimy pamietać, że o 16:00 zamykamy część centralną ogrodu! Jeśli chcecie zostać dłużej i pospacerować po leśnych szlakach, zostawcie samochód na zewnętrznych parkingach! 
 
Co tydzień, w czwartek o 9:00 na profilu nadleśnictwa pojawiać się będzie post o tym, co w najbliższym tygodniu. Wtedy również na stronie https://marszewo.nakiedy.pl włączana będzie rezerwacja na zajęcia (chyba, że będą to zajęcia bez limitu osób).
 
A co w najbliższą niedzielę?
Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, zapraszamy na warsztaty "Poczytamy o lesie". Poprowadzi je nasza botaniczka - Joanna. Poczytamy leśne historie, a potem będzie okazja, by narysować swoją ulubioną postać lub wykonać zakładkę do książki. Jeżeli macie swoją ulubioną książkę o lesie lub leśnych zwierzętach, zabierzcie ja ze sobą. Chętnie o niej posłuchamy!
 
Początek warsztatów o 11:00 i 13:00. Tym razem BEZ ZAPISÓW!!
Jeżeli macie swoją ulubioną książkę o lesie lub leśnych zwierzętach, zabierzcie ja ze sobą. Chętnie o niej posłuchamy!
 
Do zobaczenia w ogrodzie!!

 

Ognisko w LOB

 

Rezerwacja zajęć

Przewodnik w aplikacji

Mapa